پارچه اسپان

پارچه اسپان

جنس این پارچه ها از الیاف پلی پروپیلن PP بوده و به لحاظ تنوع ضخامت و رنگ و ارزان بودن آن به تدریج مورد توجه تمام صنایع و صنوف مختلف قرار گرفته است. به گونه ای که در تمام صنایع نساجی و پوشاک میتوان از این پارچه استفاده کرد .

پارچه های اسپان را میتوان در بافت ها و ضخامت های مختلف برای مصارف مختلف تولید کرد .

قیمت پایین پارچه اسپان نسبت به سایر پارچه های تریکو پایین تر است و به همین دلیل طرفداران زیادی مخصوصا در شهرستان ها و تولیدی های نوپا که توانایی تولید و فروش محصولات گرانقیمت را ندارند ، دارد .

پارچه ارزان برای تولیدی

پارچه ارزان برای تولیدی

 

پارچه هایی که با نخ اسپان میباشند را میتوان به صورت های یکرو یا دورو ( رنگی ساده _ چاپ دار _ راه راه _ ملانژ _کبریتی سوزنی و … ) دورس ۳نخ ، ۲نخ ، گلکسی  ( توکرکی و بدون کرک_ ساده  رنگی_ چاپ دار _ راه راه _ ملانژ  و … ) تهیه نمود .

از  نمونه موارد مصرف پارچه های اسپان در تولید پوشاک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • یکرو سارافون  دامن  بلوز  تاپ و تی شرت  شلوار راحتی و ….
  • دورو شلوار  بلوز  گرمکن و …
  • دورس شلوار اسلش  گرمکن  بلوز  انواع  پوشاک تو کرکی گرم و …


با اینکه پارچه اسپان از پارچه های ارزان قیمت میباشد اما با این حال کیفیت آن در چند نوع موجود میباشد که بهای تمام شده آن را هم متفاوت میکند . ولی برای خریداران مبتدی کمی تشخیص این تفاوت سخت میباشد و از این رو  بعضی از  فروشنده ها و تولید کننده ها که از این موضوع اطلاع دارند زیاد مایل به توضیح به مشتری راجب نخ استفاده شده در بافت را نیستند . عمده جنس های موجود در بازار معمولا از نخ های چینی تولید شد اند که در چند کیفیت میباشند : نخ های کارتنی و نخ های کیسه یا فله ای اصطلاح عامیانه ای است که برای این نشان دادن درجه کیفیت  این نخ ها استفاده میشود ، و در نهایت نخ های کارتنی از کیفیت و ظرافت بهتری برخوردار میباشند و در پارچه های اسپان ملانژ نخ ایرانی که معمولا نخ مشهد میباشد از درجه کیفی بالایی برخوردار است .

پارچه اسپان

پارچه اسپان

پارچه اسپان

پارچه اسپان

پارچه اسپان

پارچه اسپان

7 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *