ما اولین شرکت پیشرو در حوزه انفورماتیک در کشور می باشیم که در اوایل سال ۱۳۹۵ با رویکردی نوین در زمینه تامین و معرفی ملزومات نساجی و تولید پوشاک فعالیت می کنیم. فعالیت محوری ما به طور عمده طراحی و تولید و تامین ملزومات تولید پوشاک از مراکز پخش اولیه و اصلی و معرفی به تولید کننده گان خرده و بزرگ میباشد و همچنین خدمات پشتیبانی صحیح و به موقع در کمترین زمان ممکن، در پی جلب رضایت مشتریان  و حمایت از تامین کننده و تولید کننده زحمت کش ایرانی می باشیم.

 

ایران پارچه

ارتباط

 

تیم جوان ، مجرب و با انگیزه ایران پارچه با اهدافی بزرگ قدم در راهی برای شکوفایی صنعت پوشاک گذاشته است و این در حالی است که روز به روز با افزایش قاچاق پوشاک و برخی عوامل داخلی ، صنعت تولید پوشاک رو به ورشکست شدن میباشد . اما با یاری و همراهی تامین کننده گان تولیدی ها و هوشیاری و ابتکار تولید کننده جهت بهبود کیفیت و زیبایی محصول خود میتوان مصرف کننده با سلیقه ایرانی را تشویق به حمایت و خرید کالای ایرانی نمود  .
از این رو وب سایت ایران پارچه کانونی میباشد برای شناخت کلیه دست اندر کاران ریز و درشت و محصولات و نواوری ها طراحی و راه اندازی شده است .

 

 


 

ایران پارچه

iran parche

 


 

 

با سالها کار در یکی از بزرگترین و مدرن ترین کارخانه های بافت ، رنگرزی و چاپ پارچه تریکو در کشور ، و کسب تجربه در کنار گروهی از باتجربه ترین و افراد متخصص و فارغ التحصیلان رشته نساجی از معتبر ترین مراکز آموزشی ، باعث شده که توانایی ها و امکانات مورد نیاز برای تولید و فروش پارچه تریکو برایم مهیا شود . و کار اصلی بنده تامین پارچه تریکو تولیدی های پوشاک طبق خواسته آنها که بتوانند با بودجه متناسب خودشان بهترین کیفیت محصول را بدست آورند  میباشد . ما با درک نیاز هر مشتری سفارشات پارچه بافی و رنگرزی و چاپ و تکمیل را برای آنها انجام میدهیم .

انجام سفارشات دلخواه تولیدی ها باعث رونق بخشیدن به کار آنها و اختصاصی کردن محصولاتشان و به حداقل رساندن ضایعات کار میشود . بنده با گروهی از همکاران و متخصصین این رشته اقدام به طراحی بافت و چاپ و بهینه سازی پارچه ها اعم از کیفیت و قیمت برای مصرف مشتری هایمان و قدم برمیداریم و همیشه سعی در آن داشتیم که در این مسیر با ارتباط با تامین کنندگان اصلی مواد اولیه و کارخانه های پیشرو در این صنعت قیمت و کیفیت محصولات خود را در عادلانه ترین حالت قرار دهیم زیرا تعداد بیشتری از خریداران ما از شهرهای دور به بازار تهران میباشند و بصورت غیر حضوری با ما در ارتباط میباشند و ما فقط با ارائه محصول با کیفیت و قیمت مناسب میتوانیم آنها را از همکاری باما خشنود سازیم و حس امنیت و کیفیت کاری را به آنها الهام بخشیم . در این بین  با وجود داشتن ارتباطات مفید بین تعدادی از کارخانه جات هم صنف اقدام به تامین انواع پارچه تریکو با مصارف گوناگون و طبق خواسته مشتری میباشم .  شرحی از محصولات و خدمات ارایه بنده در زمینه تریکو: پارچه های پنبه ای رنگی ساده و چاپدار ، ویسکوز رنگی ساده و چاپدار ، اسپان ملانژ و رنگی ، اکثر پارچه های خانواده فیلامنت اعم از فیلامنت ، ونیز ، دیور، غواصی ، کرپ و غیره

و همچنین با داشتن بانک غنی از طرح های چاپ پارچه ( حدود ۲۰۰۰ طرح ) اجرای عملیات کارمزدی برای رنگرزی و چاپ و تکمیل بر روی پارچه های مشتریان بعد از اطمینان از کیفیت و اصالت آن را در توان داریم .


تماس با ما :

تلفن: ۴۶۰۶۶۴۶۸ (۰۲۱)

        ۴۶۸۳۹۷۳۴ (۰۲۱)

همراه: ۰۹۱۲۵۵۰۲۸۸۷  (ساعت  ۹ الی ۱۹ )

واتس اپ: ۹۸۹۱۲۵۵۰۲۸۸۷+

اینستاگرام:  iranparche@   (کلیک کنید) 

همکاری با ما

همکاری

 

این یک تجارت برد برد است !

وب سایت ایران پارچه کانونی میباشد برای شناخت کلیه دست اندر کاران ریز و درشت و محصولات و نواوری ها .  مشتریان ما دوست دارند تنوع محصولات زیادی را در حیطه انتخابی خود داشته باشند که هم از قیمت و هم کیفیت عالی برخوردار باشد . اگر تولید و تامین کننده اصلی مرتبط با تولید پوشاک می باشید  تجارت خود را بما اعلام کنید تا مشتریانی وفادار از سراسر کشور را به شما معرفی کنیم .


Sending
User Review
۳ (۳ votes)