بهترین پارچه کدام است ؟

بهترین پارچه کدام است ؟

مدت زمان مطالعه : ۸ دقیقه


 

یک از سوالاتی که ذهن یک تولید کننده لباس رو به خودش مشغول می کنه، اینه که : برای تولید فلان لباس ( مثل تیشرت یا شلوار ) چه پارچه ای مناسبه ؟ یا بهترین پارچه برای اون لباس چیه ؟

مثلا سوالات زیادی از ما میشه که بهترین پارچه ای که برای تیشرت کدومه ؟یا بهترین پارچه برای مانتو ؟ یا شلوار ؟ و …

بهترین پارچه برای تولید تیشرت

 

توی این پست میخوایم جواب این گونه سوالات رو باهم بررسی کنیم ، تیشرت رو براتون مثال میزنم ولی جوابی که میدم برای همه لباس ها صدق می کنه !

وقتی مشتری از پارچه فروش می پرسه که بهترین پارچه برای تیشرت کدومه ؟ که صدها بار از خود ما پرسیده شده .

در واقع به فروشنده میگه که من چقدر ناشی هستم و تو راحت میتونی سره منو کلاه بزاری !!! حالا اگر اون پارچه فروش کمی کثری وجدان داشته باشه خودتون می دونید چه اتفاقی می افته .

حالا چرا این حرف رو زدم ؟ و ایراد کار کجاست ؟

پارچه تریکو رنگی

حقیقت اینه که خود این سوال کاملا غلطه !!!

جوابی که من به کسی که این سوال رو از من می پرسه میدم خودش یک سواله !!

و اونم اینه که وقتی می پرسید بهترین پارچه برای تیشرت کدومه ؟ میتونید بمن بگید که بهترین تیشرت کدومه ؟؟

مطمنا کسی که کمترین حد آشنایی با لباس ها رو داشته باشه ، در جواب بمن میگه که : منظورم چه نوع تیشرتی هست ؟ تیشرت ورزشی؟ راحتی ؟ جودون ؟ یقه گرد ؟ یقه دار ؟ چاپ دار ؟ تو چه رنج قیمتی ؟ و …

یا اینطور بهتون بگم ، همه ما میدونیم که کمپانی هایی مثل نایک و آدیداس بهترین لباس های ورزشی در دنیا رو تولید می کنن ، و بهترین تیم های باشگاهی و تیم های ملی از لباس های این برند ها استفاده میکنن .

سوالی که دارم اینه که آیا همه تیشرت های نایک با یک پارچه تولید میشن ؟ چون اگر قرار باشه یک پارچه ای بهترین باشه این برند ها همیشه باید از اون پارچه استفاده کنن !!!

 

پارچه لباس های نایک و ادیداس چیست

همچنین شمایی که تولید کننده لباس های دیگه ای مثل شلوار یا مانتو هستین، ببینید بهترین برند اون لباس کدومه ؟ آیا اون برند همیشه از یک نوع پارچه استفاده می کنه ؟

با توضیحاتی که تا اینجا داده حتما متوجه شدید که بهترین نوع پارچه بستگی به نوع لباس مد نظر شما داره ، و البته موارد دیگه ای مثل قیمت فروش شما . یعنی اینکه اون لباس رو به چه قیمتی مخواهید بفروشید؟

در کل برای اینکه در بازار گمراه نشید و یا خرید اشتباهی انجام ندین و سرتون کلاه نره ، قبل از رفتن به بازار مشخص کنید که  چه نوع پارچه ای می خواهید یا برای چه نوع لباسی میخواهید استفاده کنید .

اگر می خواهید لباس رو چاپ بزنید مشخص کنید که چه نوع چاپی می خواهید بزنید ؟ چون هر چاپی رو نمیتونید روی هر پارچه ای بزنید .

 

بهترین پارچه کدام است ؟

و در نهایت پیشنهاد من بشما این است که اگر مشخصات پارچه رو نمیدونید یک عکس از لباس مد نظرتون یا خود لباس رو اگر دارید همراه خودتون داشته باشید و اون رو به پارچه فروش نشون بدین و بهترین پارچه ای که برای اون لباس داره چیه ؟

یادتون باشه که نحوه سوال پرسیدن شما این رو میرسونه که شما چقدر در کارتون وارد هستین و این موضوع باعث میشه افرادی به فکر سود جویی و فروختن جنس نا مربوط رو بشما را نداشته باشند.


ویدئو مربوط به این پست را مشاهده کنید

با این توضیحات

آیا این مطلب مفید بود ؟
Sending
User Review
۴ (۱ vote)
0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *