تولید پارچه به سفارش تولیدی

تولید پارچه به سفارش تولیدی

تولیدی های پوشاک پارچه های مورد نیاز خود را از طروق گوناگون و تهیه می کنند ولی به صورت کلی به دو روش می توان پارچه مورد نیاز برای تولید محصول خود را تهیه کنید :

روش اول اینکه به بازار و پارچه فروشان مراجعه کنید و از پارچه های موجود در مغازه انتخاب و خرید کنید که در این  طریق شما محدود هستید که از جنس و رنگ و طرح موجود هر چیزی که هست یکی را انتخاب کنید

روش دوم  سفارش تولید پارچه مورد نیاز خود را بدهید تا دقیقا طبق خواسته شما برای شما آماده کنند ، که جنس نخ ، رنگ ، طرح چاپ ، رنگ طرح چاپ ، عرض و گرماژ پارچه عینا طبق درخواست شما بافته و تولید میشود .

 

مزایای سفارشی بودن پارچه

 • اگر جنس نخ را خودتان انتخاب کنید میدانید که از چه نخی استفاده کردید و کیفیت و قیمت پارچه در چه حدودی خواهد بود و نخ متفرقه و خارج از کیفیت مورد نظر شما در آن استفاده نشده

 

 • اگر رنگ پارچه را خودتان تعیین کنید شما میتوانید رنگ پارچه خود را با خرج کار و دکمه و ایده مورد نظر خود و حتی با نخ دوخت خود ست کنید و زیبایی و ظرافت محصول را بیشتر کنید .

 

 

 • شرکت های چاپ پارچه طرح های زیادی در آرشیو خود دارند ولی از آنجا که پارچه فروشان ریسک زدن طرح جدید و احتمال مورد پسند نشدن آن از طرف مشتریان را به جان نمیخرند و یا همیشه با سلیقه خود طرح انتخاب میکنند ، معمولا همان طرح های همیشگی و تکراری را برای خود چاپ زده و آماده میکنند و این در حالی است که شرکت های فعال و معتبر هر ماه تعدادی طرح جدید به بانک طرح های خود اضافه می کنند و تعداد کمی از مشتریان آگاه از آن طرح استفاده می کنند و روانه بازار میکنند و تا قبل از همه گیر شدن بازار از آن طرح ، سود خود را از آن برده و به سراغ طرح جدید می روند.

 

تولید پارچه به سفارش تولیدی

 

 • با سفارش طرح دلخواه خود و یا با کمی خلاقیت شما میتوانید دو یا چند طرح را باهم ترکیب کنید و یا رنگبندی مورد نظر خود را در ان طرح پیاده سازی کنید و چاپ بزنید که این کار موجب انحصاری شدن محصول شما میشود و نمونه ای در بازار نخواهد داشت .

 

 

 • اگر عرض و گرماژ پارچه را خودتان انتخاب کنید اصلی ترین مشکل پرتی و نا بسمانی ضایعات پارچه را تا حد چشمگیری کاهش خواهید داد . حساب کنید پارچه ای را کیلویی ۵۰ هزار تومان خریده اید و با چیدن الگو های خود روی آن متوجه می شوید که مقدار قابل توجهی از کناره های پارچه اضافه است و باید ان را دور بریزید و به قیمت ضایعاتی که حدودا کیلویی ۵ هزار تومان است بفروشید و این یعنی کیلویی ۴۵ هزار تومان ضرر . و نهایتا می توانید از بخشی از همان پرتی ها استفاده کنید که آن هم اگر فقط از سره اینکه پارچه اضافه آمده و حیف است استفاده شود باعث پایین آمدن کیفیت محصول و کلاس کاری تولیدی خواهد شد .

 

 

همچنین با سفارشی کردن پارچه خود میتوانید عملیات تکمیل پارچه را هم ماننده : نرمی و زبردست ، آبرفت ، درجه خار در پارچه های تو کرکی ، و غیره را خودتان تعیین کنید تا پارچه ای کاملا مناسب محصول تولیدی  خود و طرح های صرفا مختص تولیدی خود را بدست آورید.

همچنین قیمت تمام شده در پارچه سفارش داده شده به مراتب کمتر از پارچه اماده می باشد ، زیرا مشتری دیگر پول انبار داری و اسکونت سرمایه فروشنده را نخواهد داشت .

 

حداقل میزان سفارش در هر رنگ برای تولید پارچه بنا به جنس و رنگ مورد نظر متغییر میباشد

زمان تحویل پارچه اماده معمولا بین یک هفته تا بیست روز در ایام عادی به طول می انجامد

 

با نظرات خود این مقاله را تکمیل کنید …

 

لطفا به این مطلب رای بدهید !
Sending
User Review
۵ (۱ vote)
2 پاسخ
 1. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام، روز خوش. من میخواستم واسه تولیدی سفارش پارچه چادر نماز نخ مرغوب بدم البته با طرحی که خودمون میدیم. یه سری سوال داشتم. شماره مبایلی که تو سایت گذاشتید تو تلگرام پیدا نکردم

  پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *