خرید پارچه ارزان

پارچه عمده

خرید پارچه ارزان

این قانون به این معنی نیست که ارزانترینها را انتخاب کنید بلکه شما باید جنسی که دوست دارید را به ارزانترین قیمت ممکن بخرید.

خرید پارچه ارزان

خرید پارچه ارزان

این روز ها پوشاک ارزان قیمت و حراجی ها از طرفداران بسیاری برخوردار میباشد و فروشگاه ها و تولیدی های بسیاری در زمینه تولید و فروش این اجناس فعالیت میکنند . و به همین دلیل بخاطر پایین بودن قیمت اجناس وسواس زیادی در تهیه پارچه قیمت پایین به خرج میدهند و بیشتر از پارچه هایی استفاده می کنند که از قیمت و چه بسا کیفیت مناسبی برخوردار باشد .

از طرفی کسانی هستند که قصد شروع کار در زمینه تولید پوشاک را دارند ولی نمی خواهند ریسک زیادی در شروع کار انجام دهند و پارچه گران قیمت تهیه کنند که بعد از تولید در فروش محصول به مشکل نخورند و به همین دلیل به دنبال پارچه ازران هستند.

از این رو تولید کننده گان و پارچه فروشانی هستند که درتهیه و توزیع پارچه های ارزان قیمت فعالیت میکنند . از آنجا که مشخص است الیاف طبیعی گرانتر از الیاف مصنوعی (مواد دار) است . پس مسلما تولید کننده پارچه ارزان قیمت از الیاف مصنوعی یا در اصطلاح بازاری الیاف مواد دار ، در تهیه و تولید پارچه استفاده کرده و این امر پنهانی نه از طرف فروشنده و نه خریدار نمیباشد . ولی در همین نوع پارچه هم جنس ها و کیفیت های گوناگونی وجود دارد که هر کدام قیمت خاصی دارند و شما میخواهید که بهترین نوع پارچه ای را که با پولی که قرار است هزینه شود تهیه کنید .

اول اینکه تعریف ما از پارچه ارزان چیست ؟

اگر ما پارچه ای که در اکثر مراکز فروش معتبر ۴۰ تومان است را ۳۸ تومان بخریم ارزان خریده ایم ؟!  یا اینکه نه، کمترین مبلغ قیمتی که یک پارچه میتواند داشته باشد را دنبال میکنیم ؟

کسانی که از قبل در زمینه تولید فعالیت دارند که خودشان در این زمینه استاد هستند ، ولی کسانی که قصد شروع کار را دارند ما پیشنهاد میکنیم که بدنبال جنس مشخصی از پارچه با قیمت پایین باشند . نه اینکه دنبال ارزان ترین پارچه موجود در بازار باشند ، زیرا با همان هدف دست کلاهبرداران و سود جو ها را باز تر میگزارند برای فروختن پارچه هایی که یا معیوب است یا اصلا به کار تولیدی مورد نظر خریدار نمی آید .


  ما به چند نمونه پارچه که میتواند برای تولید پوشاک ارزان قیمت و کیفیت مناسب باشد اشاره میکنیم :
انتخاب پارچه مناسب برای تولیدی

پارچه مناسب

  _ پارچه اسپان  :

جنس : الیاف مصنوعی _ حدود قیمت کیلویی ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان _ دارای بافت : یکرو ، دورو ، دورس ، … _ موارد مصرف : ( یکرو ) -> لباس زیر ، تونیک و تی شرت ، سارافون و زیر سارافون ،شلوار راحتی و …. (دورو) -> شلوار راحتی ، اسلش و ورزشی ضخیم تر نسبت به یکرو ، تی شرت  ، گرمکن ، سویی شرت و ….  (دورس) -> شلوار اسلش و گرمکن تو کرکی ، پلیور ، کاپشن ورزشی و بلوز زمستانی تو کرکی و ساده و …

رنگبندی برای اسپان بدون محدودیت _ دارای رنگبندی ملانژ (طوسی ) _ قابلیت جذب چاپ با شرایط


و در آخر پارچه اسپان را میتوان با تنوع رنگ و ضخامت بسیاری تولید و عمل آوری کرد . و ما بنا به سفارش مشتری که برای چه منظوری نیاز به پارچه اسپان دارد میتوانیم تغیرات بسیاری را در تولید این محصول بکار ببریم که این تغیرات شامل موارد زیر است :

عرض ، متراژ در یک کیلو یا همان ضخامت و گرماژ ، جنس نخ استفاده شده ، ماشین بافت ، رنگ ، طرح چاپ ، عملیات تکمیل

 

 

مفید بود ؟
۴
Sending
User Review
۴.۶۷ (۳ votes)
3 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *