دیور کرپ فیلامنت ونیز

دیور کرپ فیلامنت ونیز

پارچه های فیلامنت یا فیلازد ( فیلازت ) که معمولا نام آن در دسته پارچه های پوشاک ورزشی بیشتر

به گوش میخورد از آدیور کرپ فیلامنت ونیزن دسته پارچه هایی است که با الیاف مصنوعی تولید میشود ، که غالبا پارچه ارزان قیمت محسوب می شود

از طرفی بدلیل کیفیت و درخشندگی این نوع از پارچه آن را با الیاف دیگری مخلوط کرده و پارچه ای مرغوب

تر و با استفاده از اشکال بافتی همچون دیور ، برمان ، غواصی ، کرپ ، ونیز و …. که همه گی از خانواده پارچه های فیلامنت میباشند را تولید میکنند که با استفاده از این پارچه های ذکر شده میتوان محصولات فاخری را تولید کرد که حتی در زمینه لباس مجلسی و بیرونی هم استفاده نمود .

پس توجه داشته باشید که پارچه فیلامنتی که برای پوشاک ورزشی استفاده میشود هم از نظر بافت و ضخامت و کیفیت و چه بسا قیمت تفاوت زیادی با هم دارند .

نمونه ای از پارچه های فیلامنت را میتوانید در پایین صفحه و یا پست های دیگر وبسایت مشاهده فرمایید :


۱: نمونه کار های دیور :

پارچه دیور

پارچه های دیور ونیز فیلامنت کرپ و … را مثل اکثر پارچه ها ، میتوان بصورت کش دار و یا بدون کش تهیه و تولید کرد . که ما به سلیقه مشتری و بنا به هدف تولیدآن پارچه را به مشتریانمان می دهیم .

چاپ بر روی پارچه هایی که سطح صاف و یک دستی ندارند ماننده دیور و کرپ ، نیازمند تکنیک و تخصص خاصی میباشد که شرکت های

طرف قرار داد ما از بهترین و معدود شرکت هایی میباشند که میتوانند طرح های بسیار چشم نوازی را بر روی این نوع پارچه ها پیاده سازی کنند .


Invalid slider id. Master Slider ID must be a valid number.

۲: نمونه کار های ونیز :

پارچه ونیز  با همان نخ فیلامنت بافته میشود و بیشتر بخاطر لخت بودن و ریزش داشتن مشهور است و شناخته میشود . این پارچه ها دارای رنگ پذیری خوبی میباشند و از این رو تنوع رنگی و چاپی بالایی را میتوان در این نوع پارچه داشت .

 

Invalid slider id. Master Slider ID must be a valid number. به دلیل حفظ اصالت طرح ها و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی ، در این قسمت فقط تعدادی نمونه جهت روئیت شما قرار داده شده است برای مشاهده طرح های بیشتر با ما در ارتباط باشید و یا در کانال تلگرام ما عضو شوید
مفید بود ؟
۳.۲
Sending
User Review
۵ (۲ votes)
0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *